Súťaž o vstupenky na 1. Detský festival a veľtrh 2018

Na 4. ročníku 1. Detského festivalu v Nitre Vás čaká množstvo atrakcií, herných zón, ale aj program na pódiu. Napr. hracie zóny: Mattel: MEGA BLOKS, BARBIE, HOT WHEELS, ENCHANTIMALS, FISHER-PRICE, MAŠINKA TOMÁŠ, Knižkovanie – prines svoju prečítanú knižku a zober si domov inú, spoločenské hry z celého sveta – IHRYSKO, Nerf zóna, X -BOX- zóna, Preteky lezúňov… atrakcie: 20 nafukovacích atrakcií, kolotoče, autodrom, jumping, STRIDER adventure zóna – odrážadlá pre malé deti, Dopravné ihrisko, Florbalové ihrisko, animácie, workshopy a súťaže o darčeky.

Súťaž o vstupenky na 1. Detský festival a veľtrh 2018

Súťaž o vstupenky na 1. Detský festival a veľtrh 2018
ilustračné foto: sdetmi.com

Súťaž o vstupenky na 1. Detský festival a veľtrh 2018

Vyhrajte vstupenky na 1. Detský festival a veľtrh 2018. Atrakcie, hracie zóny, vystúpenia obľúbených detských umelcov a rôzne rozprávkové postavičky! Chceš byť pri tom? Zapoj sa do našej súťaže! Hráme o 3×4 vstupenky na festival, kde si deti aj rodičia prídu na svoje a kde nájdu všetko, čo hľadajú v rámci detského sveta.

Do súťaže budú zapojené len odpovede zaslané cez priložený formulár. Ak potrebujete nápovedu – pozrite si náš článok TU. Pred zapojením do súťaže si prosím prečítajte Štatút súťaží sdeťmi.com. Súťaž trvá od 14.6.2018 – 21.6.2018. Vyhodnotenie súťaže: 22.6.2018.

21.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.