Súťaž o vstupenky do Slovenskej filharmónie na 7. novembra

Jana Kurucová má „…okrem prirodzenej krásy a plastickosti svojho mezzosopránu hlboký zmysel pre detaily výrazu a v neposlednom rade kresbu až éterických oblúkov…“ napísal Pavol Unger v kritike na jej interpretáciu piesní z Mahlerovho cyklu Chlapcov zázračný roh. Skúsenú interpretku, ktorú na našom pódiu sporadicky vidíme vo veľkých vokálnoinštrumentálnych dielach, budete môcť tento raz počuť v komornejšej polohe. Prichádza so štyrmi unikátnymi cyklami, ktoré na Slovensku počujeme len ojedinele.

 Súťaž o vstupenky do Slovenskej filharmónie na 7. novembra

ilustračné foto: zenskyweb.sk

Text organizátora súťaže:

Podmienky súťaže: Súťažíte o dve vstupenky na Piesňový cyklus 07. novembra o 19:00 hod. v Bratislave Zapojiť sa môžete jednoducho – vyplnením dotazníka Z prijatých odpovedí výhercu vylosujeme 5. novembra a zverejníme ho na stránke Výhercu budeme kontaktovať telefonicky

 

Koniec súťaže: 05. 11. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.