Súťaž o vouchery v predajni Dermacol

Už pol storočia prinášame šarm a radosť do života žien

Legendárna značka Dermacol sa zrodila spojením dvoch umení. Experti Ústavu lekárskej kozmetiky a Filmového štúdia Barrandov položili v roku 1966 spoločne základ pre extrémne krycí Make-up Cover a ďalšie premyslené skrášľujúce prípravky. Usilovnosť, energia a ambície Oľgy Knoblochovej a Ing. Vlastimila Boublíka sa premenili na svetový úspech, ktorý spečatil vývoz licencie do USA. Dermacol prerazil do Hollywoodu. Zo srdca Európy tak pulzovala krása, výrobky sa exportovali do mnohých krajín, hrali na striebornom plátne i v každodenných príbehoch a slovo „Dermacol“ sa u nás stalo v ďalších desaťročiach synonymom pre make-up ako taký. My, ktorí pre vás dnes tvoríme tím Dermacol, sa staráme s úctou o tento odkaz. Dermacol miluje ženy a ženy milujú Dermacol.

Súťaž o vouchery v predajni Dermacol

Súťaž o vouchery v predajni Dermacol
ilustračné foto: europa2.sk

Súťaž o vouchery v predajni Dermacol

Odpovedzte na nasledujúcu otázku a získajte vouchery v celkovej hodnote 200 eur na nákup v predajni Dermacol v AUPARK Shopping Center v Bratislave alebo v e-shope www.dermacol.sk.

Termín konania súťaže: do 16.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.