Súťaž o voňavý balíček kozmetiky od Betty Barclay

Betty Barclay Beautiful Eden – Kvetinové jarné sny
Niektoré vône sú ako poézia – v momente, keď ich ucítite, vás pozývajú snívať. Podobajú sa jemnému dotyku a letmým náznakom otvárajú úžasný svet fantázie. Betty Barclay Beautiful Eden vás unesie do divokej čarovnej záhrady, v ktorej panuje vôňa najrôznejších kvetov a jarnej zelene. Vtáky štebocú a slnko sa prediera cez húštinu rastlín. Ďaleko od hluku dopravy a vyzváňajúcich telefónov môžete nájsť rajský pokoj. Vôňa Betty Barclay Beautiful Eden dodá tým, ktoré ju nosia, počas každodenného zhonu očarujúcu prirodzenosť a zahalí ich do mora jarných kvetov.

Vôňa Betty Barclay Beautiful Eden, ktorá bude v predaji od marca 2018, sa vynikajúco hodí k jari. Koncept vône stelesňuje tvár kampane: influencerka @matiamubysofia. Sofia Tsakiridou je symbolom mladej ženy, ktorá otvorene dobýja svet a zachováva si pritom svoju jemnosť a dobrosrdečnosť. Aj nová vôňa Betty Barclay Beautiful Eden je adresovaná prirodzeným ženám s romantickým srdcom, ktoré sa cítia byť prepojené s prírodou a žijú v súlade s ňou. Ved‘, kto nesníva o svojom malom vlastnom raji?

Zážitok z kvetinovej vône
Betty Barclay Beautiful Eden je magická vôňa, ktorá svojou ovocnou a sviežou hlavou prebúdza život a navodzuje dobrú náladu. Jemné kvetinové tóny v srdci pripomínajú zakliatu kvetinovú záhradu a vytvárajú romantickú vôňu. Jej zloženie dotvára krémovo mäkký, ženský akcent.

Súťaž o voňavý balíček kozmetiky od Betty Barclay

Súťaž o voňavý balíček kozmetiky od Betty Barclay
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o voňavý balíček kozmetiky od Betty Barclay

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme voňavým balíčkom kozmetiky od Betty Barclay. Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

KONIEC SÚŤAŽE 01.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.