Súťaž o voňavú výhru značky Burberry

Nedostali ste pod stromček darček, ktorý ste si priali? Ježiško Vám nestihol v minulom roku priniesť to, po čom Vaše srdce a čuchové bunky túžia? Nezúfajte, sme tu my a naša novoročná súťaž, ktorú odštartujeme prvý mesiac nového roka 2017. Po zmiešaní estragónu, grapefruitu, cédru alebo muškátového orieška získate nielen omamnú vôňu, ale predovšetkým parfém, o ktorý budeme tentokrát súťažiť.

Vôňa je určená pre každého odvážneho muža, tak sa ním staňte aj Vy a zapojte sa do našej prvej tohtoročnej súťaže a prevoňajte si nasledujúce mesiace a kto vie, možno aj celý rok! Pravidlá sú vždy veľmi jednoduché, stačí vybrať správnu odpoveď, vyplniť krátky dotazník a potom už len čakať, či ste to práve Vy, kto sa môže pýšiť luxusnou kombináciou ingrediencií, ktorú parfém Burberry Mr. Burberry bezpochyby má!

Súťaž o voňavú výhru značky Burberry

Súťaž o voňavú výhru značky Burberry
ilustračné foto: brasty.sk

Súťaž o voňavú výhru značky Burberry

Zahaľte sa do omamného luxusu britskej značky Burberry. 150 ml drevitej vône len za jednu správnu odpoveď. Súťaž prebieha od 1.1.2017 do 31.1.2017. Výherca bude kontaktovaný prostredníctvom emailovej adresy.

Termín konania súťaže: do 31.01.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.