Súťaž o vlasový prípravok Qilib

Kvalitný kozmetický produkt proti hormonálne nepodmienenému vypadávaniu vlasov spoznáte podľa zloženia – nekĺže po povrchu vlasu, ale rieši príčinu problému priamo vo vlasovom korienku a jeho okolí. QilibTM pomáha vlasom silnieť a rásť tým, že obsahuje účinnú kombináciu rastlinných zložiek pôsobiacu priamo na vlasový folikul, kde stlmuje zápalové procesy a zvyšuje produkciu kolagénu. Starostlivo namiešaný výživový koktail nielenže bojuje proti úbytku vlasov, ale zároveň podporuje rast nových.

Vďaka unikátnej kompozícii prírodných zložiek je qilibTM bezpečným riešením aj pre tehotné a dojčiace ženy, ktoré sa práve v tomto období často obávajú o kvalitu svojich vlasov. Príjemne vonia, ľahko sa nanáša a pri pravidelnom užívaní prispieva k zdravšiemu, hustejšiemu vzhľadu vlasov s viditeľným zlepšením približne po šiestich týždňoch. QilibTM kúpite v každej dobrej lekárni aj bez lekárskeho predpisu.

Súťaž o vlasový prípravok Qilib

Súťaž o vlasový prípravok Qilib
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o vlasový prípravok Qilib

Súťažte o jeden vlasový prípravok QilibTM, ktorý je priamo „ušitý“ pre ženy! Na vaše odpovede čakáme do 28. apríla 2016.

 

Termín konania súťaže: 28.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.