Súťaž o vitamínové balíčky vitamínov C a D3

Výživové doplnky sa pre mnohých z nás stali už bežnou súčasťou dňa. Osvedčené céčko pomáha imunitnému systému optimálne fungovať, vďaka čomu dokáže lepšie odrážať potenciálne útoky vírusov a baktérií. Jeho zvýšený príjem si telo vyžaduje aj vtedy, keď už bojuje s niektorým sezónnym ochorením – je jeho neoceniteľným spojencom. Vedeli ste, že vitamín C je aj silným antioxidantom, ktorý zmierňuje negatívne účinky oxidačného stresu? Dokonca zmierňuje únavu a vyčerpanie, takže strážiť si jeho príjem v aktuálnom ročnom období určite nie je na škodu. Ocení ho však aj pokožka, cievy, chrupavky, ďasná a zuby, pretože prispieva k tvorbe kolagénu.

 

Súťaž o vitamínové balíčky vitamínov C a D3

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Ustrážiť si jeho optimálnu dávku však nemusí byť jednoduché, a to ani vtedy, ak ho zvyknete dopĺňať výživovými doplnkami. Je totiž rozpustný vo vode, kvôli čomu jeho nadbytok dokáže telo veľmi rýchlo vylúčiť. Vitamín C 1000 IMU-STRONG má extra silné zloženie ukryté v tabletách s unikátnou formou riadeného postupného uvoľňovania. Obsahuje totiž unikátnu látku Compritol®888 ATO, ktorá účinnú látku uvoľňuje postupne do organizmu. Vďaka tomu sa prijaté céčko nespotrebuje naraz, ani telo jeho prebytok nevylúči.

Zapojte sa do súťaže 3 viatmínové balíčky Vitamín C 1000 IMU-STRONG a Vitamín D3 Farmax®1000UI ! Na vaše správne odpovede čakáme do 10. mája 2021.

 

Koniec súťaže: 10. 05. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.