Súťaž o vianočný album Kataríny Koščovej – Štedrý večer

Blíži sa čas Vianoc, ktorý obvykle sprevádzajú aj vianočné pesničky. Jedným z najkrajších slovenských vianočných albumov posledných rokov je aj Štedrý večer speváčky Kataríny Koščovej.

Obsahuje trinásť skladieb, prevažne slovenských kolied. Ide o piesne, ktoré Katarína pozná od detstva. „Nahrali sme ich v hudobných úpravách, ktoré sú nám blízke, takže niektoré sú ako balady a niektoré sú zase zafarbené trošku do džezu,“ povedala na adresu svojich verzií kolied. CD nahrávala s hudobníkmi Danom Špinerom a Mirom Szirmaiom, so spevom jej v piatich skladbách pomohla sestra Veronika.

Súťaž o vianočný album Kataríny Koščovej - Štedrý večer

Pravda.sk pripravila pre vás súťaž o tri albumy Štedrý večer, aby ste si aj tento rok mohli spríjemniť vianočnú atmosféru s príjemnými skladbami. Odpovedzte na súťažnú otázku do nedele 14. decembra vrátane, trom šťastlivcom, ktorých vyžrebujeme, pošleme CD poštou, aby si stihli vypočuť vianočné skladby v tom najvhodnejšom čase.

 

[button-red url=“http://koktail.pravda.sk/sutaz/239-sutaz-o-vianocny-album-katariny-koscovej-stedry-vecer/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.