Súťaž o vianočné dekorácie KiK

Klasické farebné kombinácie, ktoré u vás na Vianoce nesmú chýbať

Poznáte to určite aj vy. Rok čo rok sa snažíte na Vianoce kombinovať rôzne farby, aby ste váš domov urobili výnimočným. Vyskúšali ste už žltú, ružovú, fialovú, dokonca výraznú oranžovú, no stále to nie je to pravé orechové. Po dlhých úvahách nakoniec vždy prídete na to, že klasické farebné kombinácie sú, čo sa týka dekorácií, každoročným vianočným topom. Sýta červená a tmavé odtiene zelenej a modrej sú základom pre čarovnú atmosféru každej domácnosti. Pridajte štipku metalickej zlatej či striebornej a nezabudnite na prírodné materiály, napríklad na drevo, ktoré navyše váš domov príjemne prevonia. Netrápte sa už teda viac nad vymýšľaním netradičných a sviežich farebných dvojíc, čaro Vianoc príde do vášho domova aj bez nich.

Súťaž o vianočné dekorácie KiK

Súťaž o vianočné dekorácie KiK
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o vianočné dekorácie KiK

Zapojte sa do súťaže o balíček vianočných dekorácii KiK s 10 eurovou poukážkou. Na vaše odpovede čakáme do 13. decembra.

13.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.