Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej

Speváčka a moderátorka Marcella Molnárová je v umeleckom živote mimoriadne aktívna. Zaujíma sa o popukárnu hudbu, knihy a CD pre deti, ale neobišla ani tému Vianoc, o čom presvedčila svojím vianočným CD, o ktoré si môžete zasúťažiť a obohatiť tak domáci svet vianočnej hudby Myšlienka nahrať vianočnú štúdiovku vznikla v jej hlave zo dňa na deň. „Napadlo vytvoriť vianočné CD,“ – zamyslí sa nad vznikom albumu speváčka. „Hovorila som si, keby prišla „zhora“ inšpirácia a prišla! Uprostred noci som si sadla som ku klavíru a niečo som zahrala a nahrala na diktafón. Asi do štvrtej som komponovala a zapisovala prvé slová. Keď som dala materiál na druhý deň môjmu hudobnému aranžérovi, ten bol nadšený a hneď sa pýtal, či mám ešte niečo ďalšie. Nič viac mi nebolo treba. Opäť som sa posadila za klavír a tvorila ďalej.“ Fanúšikovia speváčky, ale i vianočných piesní na albume nájdu dvanásť rôznorodých skladieb, medzi ktorými nechýba retro swing s náznakom jazzu.

Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej

Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej

Ak nám do redakcie do 20.12. zodpoviete na jednoduchú otázku – koľko sladieb obsahuje vianočný album Marcelly Molnárovej, CD môže byť práve Vaše.

Termín konania súťaže: do 20.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.