Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej

Speváčka, moderátorka a spisovateľka Marcella Molnárová je mimoriadne aktívna. Jej doménou je populárna hudba, aôe vostatnom čase sa dopovedomia dostáva aj ako autorka kníh a CD pre deti. Onedlho prekvapí aj románom, ale zatiaľ neobišla ani tému Vianoc, o čom presvedčila svojím vianočným CD. Myšlienka nahrať vianočnú štúdiovku vznikla v jej hlave zo dňa na deň. „Napadlo vytvoriť vianočné CD,“ – zamyslí sa nad vznikom albumu speváčka. „Hovorila som si, keby prišla „zhora“ inšpirácia a prišla! Uprostred noci som si sadla som ku klavíru a námet somsi nahrala na diktafón. Asi do štvrtej som komponovala a zapisovala prvé slová. Keď som dala materiál na druhý deň môjmu hudobnému aranžérovi, ten bol nadšený a hneď sa pýtal, či mám ešte niečo ďalšie. Nič viac mi nebolo treba. Opäť som sa posadila za klavír a tvorila ďalej.“

Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej

Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej
ilustračné foto: zenskyweb.sk

Súťaž o vianočné CD Marcelly Molnárovej

Fanúšikovia speváčky, ale i vianočných piesní na albume nájdu dvanásť rôznorodých skladieb, medzi ktorými nechýba retro swing s náznakom jazzu.

Okrem vlastnej tvorby však na albume nájdete aj vianočné klasiky ako Ave Maria či Tichá noc.

Termín konania súťaže: do 24.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.