Vyhrajte darček od FAnn.sk, Versace Dylan Turquoise Body Gel

Dylan Turquoise stelesňuje tradíciu a inováciu, pričom dopĺňa kolekciu vôní Dylan Blue pour Femme a Dylan Blue pour Homme.

Prílev svetla v podobe citróna Primofiore, považovaného za citrón najlepšej svetovej kvality, zaisťuje charakteristický úvod – mierne kyslý, no svieži. Zbierané v prvých dňoch zimného obdobia, jeho plody obsahujú prekvapivé množstvo šťavy a dodávajú užasnú dávku energie. Citrón sprevádza talianska mandarínka zo Sicílie. Jej vonné molekuly pochádzajú zo šupky aj dužiny, čo prináša do vône niekoľko mandarínkových aspektov. Ešte viac sýtosti vnáša do vrchných tónov ružové korenie pripomínajúce vôňu lesných plodov.

Versace Dylan Turquoise Body Gel

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Versace Dylan Turquoise Body Gel

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Versace Dylan Turquoise Body Gel

 

Koniec súťaže: 24. 01. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.