Súťaž o valentínsky balíček pre neho a pre ňu od značky Orava

Dokonale vyčistená pleť bez nánosov mazu, mikroskopických zvyškov mejkapu, drobných nečistôt a upchatých pórov je prvým krokom k tomu, aby ste mali dokonalú pleť aj vy. Ak jej večer doprajete poctivú starostlivosť v podobe hĺbkovej očisty a jemnej masáže, po zobudení vás prekvapí jej sviežosť, napnuté línie a žiarivý jas, akoby ste práve vyšli spod rúk profesionálnej dermatologičky. Vsaďte pri každodennej očiste na najmodernejšiu technológiu v službách krásnej a mladistvo vyzerajúcej pleti – ultrazvuk. Výsledok vás milo prekvapí.

 Súťaž o valentínsky balíček pre neho a pre ňu od značky Orava
ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Súťažte o ultrazvukovú špachtličku na čistenie pleti Orava Venere-1 v hodnote 30 eur a strihací strojček s vákuovým odsávaním Orava VS-600 v hodnote 20 eur. Z tohto valentínskeho darčeka budete mať radosť aj vy, aj vaša drahá polovička.

 

Koniec súťaže: 15. 02. 2024

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.