Súťaž o v Hoteli Granit Smrekovica

Súťaž o v Hoteli Granit Smrekovica

Text organizátora súťaže:

Či už sa rozhodnete tu stráviť Veľkú noc alebo si užiť iné jarné dni, Hotel Granit Smrekovica v srdci krásnej prírody sa už teraz teší na vás. A my sme sa rozhodli, že jedného z vás obdarujeme pobytom na 2 noci pre 2 osoby na tomto magickom mieste Stačí, keď nám do komentára napíšete, s kým by ste si pobyt najradšej užili. Žrebujeme v piatok 8.4.

Pobyt v srdci Veľkej Fatry mimo ruchu mesta v Hoteli Granit Smrekovica*** s polpenziou, aj počas Veľkej noci od 165,00 €
Dýchate čistý vzduch vo výške 1428 m n. m., okolo vás sa vznáša vôňa ihličia a pred sebou máte nádherný výhľad na hory. Veľká Fatra, Nízke Tatry či Chočské pohorie, z Hotela Granit Smrekovica*** ich vidíte všetky! Čitateľov poteší štýlová čitáreň či unikátne kino a deti zas detský kútik. Pobyt je možné využiť aj počas Veľkej noci.

 

Koniec súťaže: 08. 04. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.