Súťaž o USB nabíjačku Orava a Eau de Toilette TABAC Wild Ride

Orava UN-4
Univerzálna USB nabíjačka so sklopnou sieťovou vidlicou, Má nabitie na až na 4 zariadenia vrátane mobilných telefónov, smartfónov, iPod, PDA a ďalších. Súčasne nabíjanie z iba jednej elektrickej zásuvky. 3 USB výstup pre nabájanoe s maximálnym nabíjacím prúdom 1, A/5 W. 1 USB výstup pre nabájanoe s maximálnym nabíjacím prúdom 2, A/12 W.

TABAC Wild Ride
Autentická, mužná, silná. Jednotlivé zložky vône TABAC Wild Ride naznačujú, že v sebe skrýva výbušnú, opojnú aromatickú zmes. Heslo znie: no risk – no ride! Citrusovo drevitá aromatická vôňa s pulzujúcou silou poteší každého muža pod Vianočným stromčekom. Enjoy the ride! TABAC Wild Ride – Eau de Toilette, 75ml, € 18,95

Súťaž o USB nabíjačku Orava a Eau de Toilette TABAC Wild Ride

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže o USB nabíjačku Orava UN-4 a Eau de Toilette TABAC Wild Ride – 75ml ! Stačí nám poslať správnu odpoveď do 5. novembra 2022.

 

Koniec súťaže: 05. 11. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.