Súťaž o upokojujúcu micelárnu vodu NIVEA

Upokojujúca micelárna voda NIVEA funguje skvele na každodenné odličovanie mejkapu. S ľahkosťou si poradí i s tekutou linkou, riasenkou i odolnými líčidlami, bez toho, aby oči dráždila, či spôsobovala sebe menší pocit pálenia. Nie je parfumovaná, zloženie má skutočne konzistenciu vody, takže musíte dávať veľký pozor, aby ste ňou neplytvali.

Odlíčenie je s micelárnou vodou jednoduché, priemerne štyri vatové tampóny postačia, aby vaše oči boli úplne čisté. Po novom 400 ml, úsporné balenie, vydrží až na 200 použití.

Súťaž o upokojujúcu micelárnu vodu NIVEA

Súťaž o upokojujúcu micelárnu vodu NIVEA
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o upokojujúcu micelárnu vodu NIVEA

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme upokojujúcou micelárnou vodou NIVEA! Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

Termín konania súťaže: do 30.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.