Súťaž o unikátne UV-C žiariče Rockubot PRO a Mini S pre tvoj čistý domov

Teraz máš jedinečnú šancu vyhrať zariadenia pre dezinfekciu tvojej domácnosti pomocou UV-C žiarenia a ultrazvuku, ktoré ťa zbavia až 99,9 % mikroorganizmov. Máme totiž novú súťaž o anti-alergénny robot Rockubot PRO a kompaktný germicídny žiarič Rockubot Mini S.

Súťaž o unikátne UV-C žiariče Rockubot PRO a Mini S pre tvoj čistý domov

ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Ako si zabezpečiť dokonalé zdravé prostredie? Ak nás pravidelne sleduješ, vieš že sme ti v posledných týždňoch predstavili štyri scenáre ako UV-C žiarenie využiť naplno. Rozhodne si prečítaj náš UV-C seriál, ktorý sme pripravili so spoločnosťou UVC Nation, tvojmu partnerovi pre zdravší život. Je jedno či si chceš vyčistiť tvoje nové gadgety, toaletu, kľučky dverí či dokonca posteľ, interiér auta alebo celkovo vzduch doma či vo firme. Na všetko nájdeš vhodné riešenie.

Teraz ti však predstavíme dvojicu zariadení Rockubot PRO a Rockubot Mini S, ktoré môžeš u nás vyhrať. Stačí sa zapojiť do súťaže a zariadenia v hodnote viac ako 200 € môžeš mať už o dva týždne doma.

Koniec súťaže: 04. 05. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.