Súťaž o unikátne prírodné voskovky Crayon Rocks

Unikátne prírodné voskovky – kreatívna zábava do každého počasia! Inšpirácia na nácvik budúceho správneho úchopu.

Grafomotorické cvičenia sú dôležitým prostriedkom k tomu, aby dieťa bolo pripravené na budúce „ozajstné“ písanie. Ako zábavným a nenásilným spôsobom
motivovať deti k správnemu držaniu ceruziek už pri prvých pokusoch o kreslenie?

V predškolskom období sú vhodné najmä pracovné listy, ktoré obsahujú niekoľko grafomotorických a geometrických tvarov načrtnutých v hrubých líniách, čo zjednoduchší dieťaťu vedenie stopy priamo po línii. Deti majú rady farebné listy a obrázky, ktoré sú veselé a inšpirujúce. Ako písací prostriedok ponúknite dieťaťu materiál s hrubou stopou. Výborné sú Voskovky Crayon Rocks, ktoré navrhli učitelia detí so špeciálnymi potrebami. Voskovky majú špecifický tvar kamienkov, ktoré majú na druhej strane malú priehlbinu do ktorej sa „vkladá“ bruško palca. Tento krátky tvar posilňuje jemné detské svaly, rozvíja jemnú motoriku a pripravuje prsty na správny úchop ceruzky a pera. Ľahko sa držia prstami a rovnako ľahko sa nanášajú na papier.

Súťaž o unikátne prírodné voskovky Crayon Rocks

Súťaž o unikátne prírodné voskovky Crayon Rocks
ilustračné foto: webnoviny.sk

Súťaž o unikátne prírodné voskovky Crayon Rocks

Voskovky Crayon Rocks

  • sú vyrobené na báze sójového vosku
  • obsahujú minerálne pigmenty
  • vhodné sú pre deti vo veku 3
  • nezanechávajú žiadne farebné ani voskové stopy na rukách, ani na šatách

25.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.