Súťaž o ultraľahký notebook Lenovo IdeaPad od DPD!

Už so sebou nemusíte vláčiť ťažké notebooky! Kuriérska spoločnosť DPD vždy vie, ako vás odbremeniť. :) V spolupráci s ňou sme pre vás pripravili súťaž o ľahučký a šikovný notebook Lenovo IdeaPad A10 v hodnote 180 €, ktorý je ako stvorený na časté prenášanie.

Súťaž o ultraľahký notebook Lenovo IdeaPad od DPD!
ilustračné foto: pricemania.sk

Súťaž o ultraľahký notebook Lenovo IdeaPad

Odpovedzte správne na súťažné otázky uvedené nižšie a budete zaradení do žrebovania o notebook Lenovo IdeaPad A10. Súťaž prebieha od 14.9. do 27.9.2015.

O čo sa hrá?
Notebook Lenovo IdeaPad A10 je so svojou hmotnosťou menšou než jeden kilogram a hrúbkou 17 mm ideálnym spoločníkom aj na cestách. Vďaka operačnému systému Android a 10,1-palcovému displeju, ktorý je možné otočiť o 300 stupňov do stojanového režimu, je tento model optimalizovaný na používanie dotykových aplikácií, čítanie správ alebo prezeranie videí.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/27 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.pricemania.sk/clanky/sutaze/sutaz-o-ultralahky-notebook-lenovo-ideapad-od-dpd-618.html?utm_source=esutaze.sk&utm_medium=sutazny_portal&utm_campaign=2015-09-14_DPD_sutaz“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.