Súťaž o darček od FAnn.sk, Trussardi Trussardi Pure Jasmine

Vôňa nových ženských ikon

Rok po uvedení parfumovanej vody Trussardi, ktorá sa opiera o ekologický koncept a je venovaná silným emancipovaným ženám, prichádza značka s novinkou Trussardi Pure Jasmin. Nová kapitola vzrušujúcej série Trussardi Parfums je venovaná hodnotám modernej ženskosti.

Vrchné tóny otvára žiarivá vitalita bergamotu zmiešaná so sviežim slaným akordom pistácií a nečakanou sýtosťou neroli. Nebojácny a nečakaný charakter, ktorý prechádza od ženy k vôni a naopak, sa výrazne prejavuje v tónoch srdca (kvet Champak, absolút jazmínu, MuganeTM). Základ zložený z tónov pačuli, santalu a vanilky ukrýva tajomstvo výnimočnej trvácnosti tejto vône.

Súťaž o Trussardi Trussardi Pure Jasmine

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Trussardi Trussardi Pure Jasmine 30 ml

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Trussardi Trussardi Pure Jasmine 30 ml

Koniec súťaže: 24. 04. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.