Vyhrajte darček od FAnn.sk Trussardi Riflesso Blue Vibe

Véronique Nyberg vytvorila vonnú pyramídu vône Riflesso Blue Vibe na základe kontrastov: hrejivé tóny striedajú chladné, racionálne sa spájajú s emočnými, eleganciu strieda drzosť a sladkosť dotvára dojem trpkosti.

Je v nej niečo, čo evokuje noc a záhady, no zahŕňa tiež energické vibrácie dňa. Patrí do rodiny orientálnych a drevitých aromatických vôní.

Vrchné tóny sa opierajú o akordy rumu, davany a yuzu: sú sladké a svieže. V srdci tóny geránia otvárajú dvere náznaku lieskového orieška a vstupujú do očarujúceho sveta paliny. Základ s akordom talianskej kože, ambrového dreva a tabaku spájajú kompozíciu s dedičstvom značky Trussardi a talianskou remeselnou tradíciou.

Trussardi Riflesso Blue Vibe

Vyhrajte hodnotný darček od FAnn.sk, Trussardi Riflesso Blue Vibe
ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Trussardi Riflesso Blue Vibe

[the_ad id=“84646″]

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď nižšie a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Trussardi Riflesso Blue Vibe

Koniec súťaže: 24.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.