Súťaž o tri špičkové smartfóny Sony Xperia XZ od Orange

Získajte smartfóny Sony Xperia XZ a aktuálne informácie o zľavách a ponukách od rôznych firiem prostredníctvom SMS alebo MMS správ. Stačí, ak vyplníte údaje o sebe a udelíte nám súhlas na ich marketingové použitie a budete automaticky zaradení do žrebovania o 1 z 3 špičkových smartfónov Sony Xperia XZ.

Smartphone Xperia XZ je vybavený pokročilými fotografickými technológiami, ktoré poznáte z ostatných smartphonov Xperia. Doplnili sme ich o technológiu trojitého snímania obrazu, ktorá umožňuje analyzovať, prispôsobiť a zaobstarať dokonalé snímky aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Xperia XZ je dokonalým stelesnením skvelého smartphonu. Je doslova nabitý pokročilými technológiami a vybavený profesionálnym fotoaparátom, inteligentnou správou batérie a šikovnými funkciami, ktoré sa prispôsobia podľa vás. A to všetko so skvelým vylepšeným dizajnom.

Súťaž o tri špičkové smartfóny Sony Xperia XZ od Orange

Súťaž o tri špičkové smartfóny Sony Xperia XZ od Orange
ilustračné foto: orange.sk

Súťaž o tri smartfóny Sony Xperia XZ

Ak v čase od 1. 2. 2017 do 28. 2. 2017 vyplníte formulár pre zasielanie reklamných správ Orange Extra, budete automaticky zaradení do žrebovania o 1 z 3 špičkových smartfónov Sony Xperia XZ.

Termín konania súťaže: do 28.02.2017

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.