Súťaž o tri rotačné disky Rotana pre krásne a štíhle brucho

Cvičením z domu ku krásnej postave

Súťaž o tri rotačné disky Rotana pre krásne a štíhle brucho

Pre krásne vytvarované telo už nemusíte chodiť do posilky, zacvičte si pokojne aj doma pred televízorom. Pomocou rotačného disku Rotana sa dopracujete k pevnému bruchu a bedrovým svalom a celkovo si zlepšíte kondičku. Magnetické body na disku zabezpečia vyššiu efektivitu cvičenia a zlepší sa vám i krvný obeh. Vylepšite si postavu už v zime!

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a traja z vás sa stanú výhercami rotačného disku Rotana pre krásne a štíhle brucho vrátane poštovného a balného v rámci SR.

 

[button-red url=“http://www.setriza3.sk/sutaz/hraj/sutaz-tri-rotacne-disky-rotana?utm_source=agregator&utm_campaign=sutaz“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.