Súťaž o tri nestarnúce hry Tetris

Tí skôr narodení si ho budú dobre pamätať! Nikdy nestarnúca hra Tetris vystriedala už mnoho podôb, veľkostí a farieb, ale klasické retro prevedenie vám zaručene vyvolá spomienky na staré detské časy, keď túto hru hrali úplne všetci. Preto vám ponúkame túto skvelú hračku navyše so skvelou zľavou.

Súťaž o tri nestarnúce hry Tetris
ilustračné foto: setriza3.sk

Súťaž o tri nestarnúce hry Tetris

Zabavte sa ako kedysi pri nestarnúcej hre Tetris! Stačí sa zapojiť do našej súťaže a 3 z vás vyhrajú hru Tetris vrátane poštovného a balného v rámci SR.

Na hre Tetris si môžete nastaviť rýchlosť, obtiažnosť, rôzne úrovne, vypnutie zvuku či pauzu, farba hry čierna. Napájanie je na AA batérie (nie sú súčasťou výhry).

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.dpbolvw.net/click-7813084-11201090-1398162222000?url=https%3A%2F%2Fwww.setriza3.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-hra-tetris“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.