Súťaž o tri darčekové kufríky Linola

Linola je tu opät so súťažou o darčekové kufríky! V každom z nich sa bude ukrývať krém Linola Lotion, Linola Šampón a tiež plyšák Lino.

Linola Lotion – telové mlieko intenzívne regeneruje pokožku a obnovuje jej prirodzenú ochrannú bariéru a chráni ju pred vysušením. Je ideálny pre starostlivosť o suchú, citlivú a atopickú pokožku ako u detí, tak i dospelých. Vďaka ľahkej textúre sa ľahko rozotiera a nezanecháva mastný film na pokožke.

Linola šampón – hypoalergénny šampón odporúčajú dermatológovia v starostlivosti o citlivú, svrbiacu alebo atopickú pokožku hlavy detí i dospelých. Pokožku hlavy nevysušuje ani neodmasťuje vďaka jemným čistiacim ingredienciám a obnovuje tak jej ochranný film. Vďaka jeho jemnému zloženiu neštípe v očiach, čo ocenia pri umývaní vlasov predovšetkým tí najmenší.

Súťaž o tri darčekové kufríky Linola

Súťaž o tri darčekové kufríky Linola
ilustračné foto:  modrykonik.sk

Súťaž o tri darčekové kufríky Linola

Súťaž prebieha od 21.5. do 27.5.2018, loginy výhercov zverejníme do 10 dní po skončení súťaže a o výhre ich budeme informovať správou do internej pošty.

27.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.