Súťaž o tri balíčky Snickers

Hlad je nepochybne spojený s radom nepríjemných symptómov a komplikuje život. Vďaka čokoládovo – karamelovej tyčinke Snickers môžete teraz na www.snickers.sk odkryť svetu svoje hladné alter ego a zabezpečiť, aby vás už nikdy nedostalo do chúlostivej situácie. Či už z vás hlad robí rozzúreného psa, smutného mopslíka alebo spomaleného leňochoda, majte vždy po ruke tyčinku Snickers plnú čokolády, karamelu, nugátu a arašidov, vďaka ktorej sa zase rýchlo dostanete späť do svojej kože.

Súťaž o tri balíčky Snickers
ilustračné foto: autoazena.sk

Súťaž o 3 balíčky Snickers

Vyberte si na www.snickers.sk hladné alter ego, vytvorte si pridaním svojej fotky zábavný animovaný obrázok a zdieľajte ho ďalej. Bude vám i vášmu okoliu pripomínať, že „Keď si hladný, nie si to ty“. Zvoliť si môžete celkom zo šiestich možností, ktoré stvárňujú rôzne symptómy hladu.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.autoazena.sk/news/sutaz-o-tri-balicky-snickers/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.