Súťaž o tri balíčky od Rexony

Premeňte mesto na svoje fitko s Rexonou.

Vystúpiť z autobusu o zástavku skôr, použiť schody miesto výťahu alebo si zadrepovať len tak v parku? Áno, aj tieto nenáročné aktivity stačia na to, aby ste sa dostali zase do formy. Strach z nežiaduceho potenia je však zbytočný. Novú Rexonu v menšom stlačenom balení môžete mať stále pri sebe a bez obáv tak premeniť mesto na svoje fitko.

Súťaž o tri balíčky od Rexony

Súťaž o tri balíčky od Rexony
ilustračné foto: damskajazda.sk

Súťaž o tri balíčky od Rexony

[the_ad id=“84646″]

Rexona compressed je skvelá ochrana proti poteniu v menšom, stlačenom balení. Menší obal však neznamená menej antiperspirantu. Naopak! Rexona compressed sa používa rovnako ako bežné balenie a rovnako dlho aj vydrží. Pýtate sa ako je to možné? Za všetkým stojí systém spreja, ktorý redukuje množstvo hnacieho plynu potrebného na uvoľnenie rovnakého množstva produktu. Stlačené aerosóly vydržia a taktiež fungujú rovnako dobre ako bežný aerosól. Okrem toho aj tento  antiperspirant bol vytvorený s technológiou MotionSenseTM, vďaka ktorej sa účinné kapsule s vôňou uvoľňujú postupne podľa toho, ako intenzívne sa hýbete. Jemná vôňa sa tak s každým vaším pohybom znásobuje. Praktické 75ml balenie sa nielenže zmestí do každej kabelky, ale spĺňa taktiež normu povolenú na palube lietadla.

Koniec súťaže: 05.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.