Súťaž o tri balíčky k filmu Obyčajná tvár

Hrajte o nádhernú knihu Obyčajná tvár s filmovou obálkou, k tomu pridáme lístky do kina na tento film a tričko s nápisom Choose Kind.

Palaciová v rámci kampane ZVOĽTE SI LÁSKAVOSŤ, ktorá odštartovala ako reakcia na knihu, cestuje po krajine a hovorí deťom o šikane. Hovorí, že pomáha deťom neustále pripomínať, že to, ako sa dnes správajú k druhým ľuďom, ich bude ovplyvňovať celý život. „Rozprávame sa o tom, ako by chceli, aby si ich pamätali o 80 rokov. Vďaka negatívnym zážitkom? Alebo ako dieťa, ktoré bolo dostatočné odvážne na to, aby sa skamarátilo s novým žiakom v triede? Vtedy to začínajú chápať – aj malé prejavy láskavosti sa zapíšu na veľmi dlhé obdobie.”

Súťaž o tri balíčky k filmu Obyčajná tvár

Súťaž o tri balíčky k filmu Obyčajná tvár
ilustračné foto: buxcafe.sk

Súťaž o tri balíčky k filmu Obyčajná tvár

Ako môžete vyhrať?
Úplne jednoducho – stačí, keď si zaspomínate na knihu alebo film, ktorý sa vás dotkol. Inšpiroval vás, dojal a vy ste sa po tom príbehu pozerali na svet a život inak. Jednoducho, zvolili ste si láskavosť a úsmev… Napíšte názov tej knihy alebo filmu do komentárov pod článkom a vo štvrtok vyberiem 3 z vás, ktorým pošleme balíček Obyčajná tvár.

15.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.