Súťaž o tri balíčky francúzskej kozmetiky Saforelle v hodnote 25eur

Pre ženy je kľúčová hladina estrogénu – keď klesá, mení sa aj intímna ženská zóna na nehostinnú púšť, čo ženy vnímajú negatívne hlavne pri milovaní. Tento problém sa netýka len žien v menopauze, môže vzniknúť aj počas dojčenia, pri dlhodobom užívaní hormonálnej antikoncepcie alebo pod náporom stresu.

Vtedy je vhodné pokožku v intímnych partiách každodenne hydratovať, nevysušovať ju mydlami, klasickým sprchovými gélmi či vodou s obsahom chlóru. Na pomoc vám prichádzajú špeciálne prípravky na každodennú intímnu hygienu, napríklad na to určený Saforelle intenzívny hydratačný čistiaci gél 250 ml. Okrem výťažku z lopúcha väčšieho a antialergénu alantoínu, ktoré zmierňujú pocit pálenia a svrbenia pri gynekologických zápaloch, po depilácii, holení, pri hemoroidoch alebo drobných poraneniach v intímnej ženskej zóne, obsahuje aj extrakt z aloe vera pre intenzívnu hydratáciu vysušenej pokožky.

Ako krok dva po očiste týmto „miláčikom Francúzok“ môžete použiť aj Saforelle krém 50 ml, ktorý takisto hydratuje a upokojuje tú najcitlivejšiu ženskú zónu. Prípravky intímnej hygieny Saforelle kúpite v každej dobrej lekárni aj na webe. Preferujú ich ako voľba číslo 1 aj šarmantné a k sebe vždy pozorné Francúzky.

Vyhrajte balíček prípravkov Saforelle 25 €

Súťaž o tri balíčky francúzskej kozmetiky Saforelle v hodnote 25eur
ilustračné foto:  lenprezdravie.sk

Súťaž o tri balíčky francúzskej kozmetiky Saforelle

Traja z vás získajú francúzku kozmetiku, balíček v hodnote 25 eur.

23.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.