Súťaž o trendy pestrofarebnú dámsku kabelku a peňaženku

Rozžiarte jesenný outfit pestrými farbami. Ešte neviete, s kým budete tráviť dlhé sychravé jesenné večery? Vyriešte tento rébus a vyberte si krásnu pestrofarebnú dámsku peňaženku a kabelku, ktoré vás budú všade ochotne sprevádzať a vždy, keď sa na ne pozriete, ich farebnosť vám osvieži upršaný deň.

Súťaž o trendy pestrofarebnú dámsku kabelku a peňaženku

ilustračné foto: setriza3.sk

Súťaž o  trendy pestrofarebnú dámsku kabelku a peňaženku

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jedna z vás vyhrá pestrú letnú dámsku kabelku a peňaženku vrátane poštovného a balného v rámci SR. Cenu do súťaže venovala spoločnosť UNIGROUP INTERNATIONAL, s. r. o.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/21 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kqzyfj.com/click-7813084-11201090-1398162222000?url=https%3A%2F%2Fwww.setriza3.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-pestrofarebna-damska-kabelka-penazenka“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.