Súťaž o Travel Kit BC SUN PROTECT od Schwarzkopf

S cestovným balením Travel Kit BC SUN PROTECT sa môžete bez problémov vydať k južným moriam, do horúcich púští aj na veterné náhorné planiny. Cestovný balíček obsahuje všetko, čo vaše vlasy potrebujú, aby zostali zdravo vyživené, ochránené a dokonale lesklé. Na letnú starostlivosť a ochranu je výborným pomocníkom Ochranný sprej, jemný ako morský vánok, ale zároveň dostatočne účinný v starostlivosti o vaše vlasy v priebehu slnečného dňa na pláži. Po slnení siahnite po Hair & Body Šampóne, ktorý osvieži vaše vlasy a telo. Jeho jemná kvetinová vôňa navyše uvoľní vaše zmysly. Potom si doprajte ďalšiu procedúru, balzam Kúra 2-v-1. S ňou obnovíte pevnosť každého vlasu! Jednoducho striedajte dobu pôsobenia podľa toho, koľko starostlivosti vaše vlasy vyžadujú. Potom sa už len tešte na ďalší slnečný prázdninový deň.

Súťaž o Travel Kit BC SUN PROTECT od Schwarzkopf Professionals

Súťaž o balík opaľovacích prípravkov v hodnote viac ako 170 €
ilustračné foto:  zenskyweb.sk

Súťaž o balík opaľovacích prípravkov

[the_ad id=“84646″]

Odpovedajte na jednoduchú otázku a my 08. júla 2019 vyžrebujeme troch výhercov, ktorý od nás získajú balíček exkluzívnej vlasovej kozmetiky v špeciálnom cestovnom balení. Travel Kit BC SUN PROTECT

Koniec súťaže: 08.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.