Súťaž o tramoplínu AXL

Výtvarná súťaž o trampolínu AXL v hodnote 3200 EUR! Súťaž je určená pre inštitúcie, ktoré sa venujú podpore, vzdelávaniu a rozvoju detí a mládeže (napr. súkromné školy, športové školy, športové kluby, občianske združenia, neziskové organizácie a pod.)

Cieľom našej súťaže je podpora detí v športe a snaha ukázať im ako aktívne a zdravo sa dá tráviť voľný čas napríklad skákaním na trampolíne AXL.

Súťaž o tramoplínu AXL

Súťaž o tramoplínu AXL
ilustračné foto: trampolina.sk

Súťaž o trampolínu AXL v hodnote 3200 EUR

Prijímanie súťažných prác prebieha od 9.11.2015 do 21.12.2015. Nasledujúce hlasovanie o najlepšiu prácu a teda víťaznú školu bude prebiehať do 24.1.2016.

Okrem toho získavajú všetci platní účastníci súťaže, ktorých súťažné práce získajú viac ako 100 „páči sa mi to“ na našej facebookovej stránke, zľavu 20% na vybrané produkty od spoločnosti AXL Sport – všetky trampolíny a žinenky.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/21 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://axlsport.trampolina.sk/index.php/sk/sutaz-o-trampolinu-axl“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.