Súťaž o toaletný parfum AVON Attraction for Him

Nová výrazná a sexy pánska toaletná voda Attraction patrí do kategórie drevito-jantárových vôní. Vďaka kombinácii tónov koreňa zázvoru, lákavého pižma a tlejúcich drevín v nej vzbudíte zmyselnú túžbu. Buďte príťažlivý počas celého dňa! V pánskej verzii Attraction sú v ponuke ďalšie dve novinky – balzam po holení a sprchovací gél na telo a vlasy.

AVON Attraction for Him
ilustračné foto: autoazena.sk

Súťaž o toaletný parfum AVON Attraction for Him

AVON rozširuje portfólio svojich vôní o jedinečné novinky – dámsky Toaletný parfum a pánsku Toaletnú vodu z kolekcie Attraction. Nové exkluzívne vône sú špeciálne vytvorené tak, aby prebudili túžbu a príťažlivosť. Už nebude záležať na ničom inom, iba na vás dvoch, spojených neviditeľnou silou!
AVON vybral stovky párov z celého sveta a požiadal ich, aby spolu strávili víkend a použili vône kolekcie AVON Attraction. Výsledkom bolo zistenie, že medzi dvojicami sa zosilnila atraktivita, vášeň a pomohli im cítiť sa naozaj zvodne.

Cena: 1x toaletný parfum AVON Attraction for Him

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/27 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.autoazena.sk/news/a1x-toaletny-parfum-avon-attraction-for-him/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.