Súťaž o toaletnú vodu Lanvin Girl in Capri v hodnote 35 €

Niektoré zážitky si vážime viac, pretože nás zachraňujú od každodenného chaosu, prebúdzajú v nás život a chuť. Sú ako dotyk kúzla, tiché zázraky: teplý vánok, nežný bozk na zamatovej pokožke krku, šum letnej fontány. A teraz sa k nim radí aj nová vôňa Lanvin Girl In Capri.

Vyhraj 4x toaletnú vodu Lanvin Girl in Capri v hodnote 35 €

Súťaž o toaletnú vodu Lanvin Girl in Capri v hodnote 35 €
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Vyhraj toaletnú vodu Lanvin Girl in Capri v hodnote 35 €

[the_ad id=“84646″]

A keďže Capri je raj, ktorý vyvstal z vody, parfumérka Sophie Labbé vytvorila kvetu grapefruitu protipól v podobe jemného morského akordu. Pretrvávajúce tóny základu prinášajú záhadnú ozvenu naplaveného dreva. Desaťročia putujúce na morských vlnách. Prichádzajú, aby si odpočinuli na piesočnej pláži. Tajomno je vo vôni vyjadrené práve naplaveným drevom a jeho intenzitou, ktorá evokuje dávne legendy.

Biele pižmo v závere vône pôsobí nežne a harmonicky, poskytuje vôni finálne tóny. Vyhrajte 4x toaletnú vodu Lanvin Girl in Capri v hodnote 35 €

Koniec súťaže: 20.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.