Súťaž o tlakomer OMRON M3 COMFORT s Intelli manžetou

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

🙂SÚŤAŽ! 🙂Čo je najdôležitejšie? Mať svoj tlak pod kontrolou! A ako zistíte, či máte alebo nemáte vysoký krvný tlak? Jedine tak, že si ho budete pravidelne merať s tým správnym tlakomerom s Intelli manžetou, ktorá vám zjednoduší merania. 💟💟💟 Čo ale v prípade, ak doma nemáte tlakomer a svojich starých rodičov, ktorí ho majú, navštevujete len sporadicky? 😉 Buď sa polepšíte a objavíte sa u nich častejšie, alebo sa zapojíte do našej májovej SÚŤAŽE o tlakomer OMRON M3 COMFORT s Intelli manžetou. Pretože vysoký krvný tlak nebolí a problém s ním majú čoraz mladší ľudia. Pravidlá súťaže sú jednoduché. ✅ Sledujte nás na Facebooku alebo ✅ na @https://www.instagram.com/omron_slovensko/ a do komentárov nám napíšte, ktorý človek vám v tom dobrom zmysle slova zvýši tlak. 😮😉🙂Pri ktorom človeku sa vám rozbúši srdce? Výhercov žrebujeme 3. júna. 👍👍👍Pripraviť sa, pozor, štart! 👍👍👍

Príspevok, ktorý zdieľa Celimed s.r.o. (@omron_slovensko),

Súťaž o tlakomer OMRON M3 COMFORT s Intelli manžetou

[the_ad id=“84646″]

Čo ale v prípade, ak doma nemáte tlakomer a svojich starých rodičov, ktorí ho majú, navštevujete len sporadicky?
Buď sa polepšíte a objavíte sa u nich častejšie, alebo sa zapojíte do našej májovej SÚŤAŽE o tlakomer OMRON M3 COMFORT s Intelli manžetou. Pretože vysoký krvný tlak nebolí a problém s ním majú čoraz mladší ľudia.

Koniec súťaže: 03.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.