Súťaž o telovú kozmetiku Haslinger

Med je účinnou zbraňou nielen v boji s drobnými zdravotnými problémami, využíva sa tiež pri pestovaní pokožky, pretože má upokojujúce a zvláčňujúce účinky. Známy je pre svoju príjemnú vlastnosť znášanlivosti s kožou.  Bezalkalické, čistiace  látky z čistých rastlinných olejov ošetrujú a jemne čistia  citlivú pokožku.

O využití medu pri pestovaní krásy sa (v pomerne rozsiahlych pasážach) zmieňujú už egyptské, grécke a rímske „spisy“ – med je stovky rokov súčasťou pleťových masiek, zábalov a vaňových kúpeľov. V súčasnosti sa veľmi často vyskytuje v ošetrujúcich prípravkoch značkovej kozmetiky alebo ho odborníci odporúčajú používať pri pestovaní pleti (tak, ako voľakedy) v čerstvej podobe.

 

Súťaž o telovú kozmetiku Haslinger

Súťaž o telovú kozmetiku Haslinger
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o telovú kozmetiku Haslinger

Súťažte o balíček telovej kozmetiky Haslinger, ktorá je vyrobená s prírodným včelím a medom!
Odpovede posielajte do 30. marca a jedna z vás vyhrá Haslinger medovú penu do kúpeľa (300ml) a Haslinger medové telové mlieko s propolisom (200ml).

Termín konania súťaže: do 30.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.