Súťaž o sušičku potravín Orava SU-103 A

Zužitkujte plody jesene, chutné na zahryznutie vás počkajú v špajze, ak si ich doma usušíte na sušičke potravín Orava SU-103 A.

V usušených kúskoch ovocia, zeleniny, v bylinkách či hubách sa uchová veľa vitamínov, minerálov, stopových látok aj vlákniny – bez použitia chémie a konzervačných látok. Ak usušené kúsky opätovne namočíte do vody, získate základ na prípravu výborných omáčok, prívarkov, šalátov či polievok aj počas tuhej zimy.

Orava SU-103 A sa jednoducho ovláda stlačením jedného gombíka, má nízku spotrebu energie a je nastavená na univerzálnu teplotu sušenia 50 °C, pričom potrebnú teplotu podľa druhu sušených potravín môžete regulovať pomocou nastaviteľných ventilačných otvorov sušičky. Zdravím nabité kúsky navrstvíte na 5 mriežok, takže sa vám na jeden raz podarí usušiť dosť veľa plodov jesene.

Súťaž o sušičku potravín Orava SU-103 A

Súťaž o sušičku potravín Orava SU-103 A
ilustračné foto:  lenprezdravie.sk

Súťaž o sušičku potravín Orava SU-103 A

Jeden z vás získa sušičku potravín Orava SU-103 A

25.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.