Súťaž o sušičku potravín Orava SU-101 v hodnote 45,90 €

Využite na maximum úrodu zo záhradky aj dary prírody z potuliek po lesoch a lúkach, usušte si doma ovocie, zeleninu, bylinky na čaje aj huby! Namiešajte si svoju vlastnú bio vegetu či inú zmes korenín na ochucovanie jedál pri varení.

V usušených kúskoch ostávajú zdravým spôsobom uchované vitamíny, minerály, enzýmy, stopové látky aj vláknina, chuť aj vôňa potravín, a to všetko bez použitia konzervačných látok a pridaného cukru. Ak ich opätovne namočíte do vody, získate základ na prípravu výborných omáčok, prívarkov, šalátov či polievok aj počas tuhej zimy. Na domáce sušenie potravín vám výborne poslúži sušička potravín Orava SU-101, ktorá sa ovláda jednoducho stlačením jedného gombíka, umožňuje regulovať teplotu prúdiaceho vzduchu medzi jednotlivými mriežkami pre dôkladné sušenie potravín bez vzniku plesní v rozmedzí od 35 do 70 0C.

Súťaž o sušičku potravín Orava SU-101 v hodnote 45,90 €

ilustračné foto:  lenprezdravie.sk

Zapojte sa aj vy do našej súťaže a hrajte o 1x sušičku potravín Orava SU-101 v hodnote 45,90 €!

 

Koniec súťaže: 18. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.