Súťaž o Sunar Gravimilk v 3 príchutiach

Správna výživa má podstatný vplyv na tehotenstvo a vývoj plodu. Popravde je treba o nej premýšľať už pred tehotenstvom, samozrejme i počas neho a aj po pôrode.Či už sa pripravujete na počatie, ste tehotné alebo dojčíte, Sunar gravimilk je, ako jediný na trhu, unikátny mliečny nápoj určený pre všetky fázy materstva. Má novú vylepšenú receptúru, ktorá bola vyvinutá na základe potrieb mamičiek a jedinečnosti mliečneho tuku. Sunar Gravimilk tiež obsahuje kyselinu listovú, jód, železo, vápnik, ako aj ďalšie vitamíny a minerálne látky. Navyše pomáha dodržiavať pitný režim.

Súťaž o Sunar Gravimilk v 3 príchutiach

ilustračné foto:  pcrevue.sk

Čas zapojiť sa do súťaže a vyhrať Sunar Gravimilk v 3 príchutiach – vanilka, čokoláda a banán – máte do 14.6.2020. Dve výherkyne potom vyžrebujem pomocou generátora náhodných mien a zverejním na mojej stene v nasledujúcich dňoch.

Koniec súťaže: 14. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.