Súťaž o štýlovú dámsku tašku CATWALK

Dobrá matka je len jedna a preto si zaslúži mať svoj sviatok. Každý z nás, kto má ešte svoju mamu, by si mal na ňu spomenúť druhú májovú nedeľu a dať jej pocítiť, ako ju máme radi. Termín druhej májovej nedele si zobralo za svoje mnoho krajín sveta. Vznikom 1. Československej republiky sa rozšírila myšlienka oslavy Dňa matiek aj u nás. Najviac sa o presadenie tohto sviatku zaslúžila dcéra T.G. Masaryka, Alica Masaryková. Po komunistickom prevrate v roku1948 oslavy Dňa matiek boli nahradené oslavami Medzinárodného dňa žien – MDŽ. V bývalom Československu sme sa vrátili ku Dňu matiek po Nežnej revolúcii v 1989 a do dnešných dní pretrváva.

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže o o štýlovú dámsku tašku CATWALK strednej veľkosti, do ktorej vám pribalíme výber chutných sušienok máčaných v čokoláde dr Gerard. Na vaše odpovede čakáme do 8. mája 2022.

 

Koniec súťaže: 08. 05. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.