Súťaž o spomienkové CD+DVD na Karla Kryla

Tohtoročné dvojaké výročia pesničkára, básnika, výtvarníka, novinára etc. Karla Kryla (1944–1994) pripomenul 8. apríla 2014 koncert v pražskej Lucerne.

Z iniciatívy Českého rozhlasu – Rádiožurnálu, v spolupráci s firmou Supraphon a odborníkmi na Krylov odkaz sa podarilo osloviť atraktívnych mladých interpretov, pre ktorých sú tie legendárne pesničky dôležitou súčasťou ich hudobné pamäte. Záznam jedinečného večera vyšiel v podobe albumu, symbolizovaného nevšednou titulkovou ilustráciou Jaromíra Švejdíka.

Súťaž o spomienkové CD+DVD na Karla Kryla

Ak máte radi Karla Kryla, neváhajte zapojiť sa do súťaže o 3 CD z dielne vydavateľstva Supraphon. Ak do nedele 21. decembra vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku, zaradíme vás do žrebovania.

 

[button-red url=“http://kultura.pravda.sk/sutaz/242-sutaz-o-spomienkove-cd-dvd-na-karla-kryla/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.