Súťaž o špičkovú kozmetiku Procter & Gamble

Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie predstavujú inovatívne trvalo udržateľné balenie!

Značky spoločnosti Procter & Gamble zamerané na starostlivosť o vlasy spájajú sily, aby zákazníkom umožnili podporovať trvalo udržateľné produkty a zlepšovať ich životné návyky. Vďaka inovatívnemu systému dopĺňania, ktorý sa skladá z hliníkovej fľaše a plniaceho vrecka, si už používatelia nemusia vyberať medzi krásnymi vlasmi, zdravou pokožkou hlavy a zdravím planéty. V Európe sa na trh dostávajú nové obaly značiek P&G zamerané na starostlivosť o vlasy: Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie, ktoré miliónom domácností umožnia znížiť spotrebu plastov o 60%1.

Súťaž o špičkovú kozmetiku Procter & Gamble

ilustračné foto:  bratislavaden.sk

Text organizátora súťaže:

Tieto nádherné fľaše sa tiež stanú štýlovým doplnkom vašej kúpeľne. Vytvorili sme 4 špeciálne dizajny obalov, ktoré odrážajú vlastnosti a charakter jednotlivých značiek: Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences a Aussie.

 

Koniec súťaže: 09. 07. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.