Súťaž o smoothie mixér Philips Avance Collection

S nami môžete vyhrať super smoothie mixér Philips Avance Collection HR3655/00.

Smoothie mixér Philips Avance Collection HR3655/00

Vo vašej kuchyni začne byť poriadne veselo. Varenie a pečenie vás bude baviť, keď máte po ruke šikovného pomocníka, s ktorým vám práca pôjde od ruky. Spoločnosť Philips vytvorila elegantný kuchynský mixér s kompaktnými rozmermi a jednoduchým ovládaním, ktorý vám v priebehu chvíľky pripraví zmes na pečenie alebo napríklad krém do dezertu.

Zvoľte si rýchlosť podľa požadovaných výsledkov. Mixér dokáže vyvinúť rýchlosť až 35 000 otáčok za minútu, preto výsledná zmes bude nielen rovnomerne premiešaná, ale bude mať aj veľmi jemnú konzistenciu. Všetky suroviny naskladáte do veľkej dvojlitrovej sklenenej nádoby, preto bez ťažkostí nachystáte obed pre celú rodinu alebo vzácnu návštevu.

Po skončení používania jednoducho jednotlivé časti rozoberte a vložte do umývačky. Nemusíte strácať čas ručným umývaním, mixér zostane dlhodobo ako nový a vždy bude čakať, až ho zoberiete z police a opäť použijete.

Súťaž o smoothie mixér Philips Avance Collection

Súťaž o smoothie mixér Philips Avance Collection
ilustračné foto:  babetko.sk

Súťaž o smoothie mixér Philips Avance Collection

Cena v súťaži: Smoothie mixér Philips Avance Collection HR3655/00

28.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.