Súťaž o smartfón Acer Liquid Jade Z LTE od Predatorshop.sk

S telefónom Acer Liquid Jade Z LTE môžete zažiť veľa zábavy a pohodlnú mobilnú komunikáciu. Veľký IPS displej s HD rozlíšením, solídny výkon 4-jadrového procesora, rýchle mobilné pripojenie LTE, vynikajúce fotoaparáty aj zvuk DTS Studio Sound sú zárukou skvelých možností pre multimédiá.

Sledujte videá, fotografie a filmy na veľkom 5 „displeji. IPS displej s technológiou Zero Air Gap poskytuje široké pozorovacie uhly bez veľkej straty farebnosti obrazu pri sledovaní z ostrého uhla. Vynikajúci je jeho HD rozlíšenie 1280 x 720 bodov.

Získajte rýchly dátový prenos prostredníctvom siete LTE, ktorá vám umožní okamžite streamovať hudbu a videá s rýchlosťou až 150 Mb / s pri sťahovaní. Nielen doma, ale aj na cestách tak máte možnosť zažívať zábavu na plný plyn.

Cenu do súťaže venuje internetový obchod Predatorshop.sk

Súťaž o smartfón Acer Liquid Jade Z LTE od Predatorshop.sk

Internetový obchod Predatorshop.sk prináša dlhoročný Acer Synergy Gold Partner a autorizovaný predajca Acer na Slovensku – spoločnosť ISSO s.r.o. v spolupráci s Acer Slovensko.

Acer PREDATOR – výkonné notebooky, počítače a príslušenstvo nielen pre hráčov! Značka Acer predstavuje nádherné inovácie, rozumný pomer cena výkon, spoľahlivý servis a výbornú kvalitu.

Vyhraj smartfón Acer Liquid Jade Z LTE od Predatorshop.sk

[RF_CONTEST contest=’4929′]

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Získaj všetky bonusové body ktoré súťaž ponúka (odpoveď na otázku, registrácia, návšteva stránky, Facebook lajk a pod.) Najviac bodov, ak si šikovný, ponúka práve “Zdieľaj za bonus”. Prostredníctvom vygenerovanej, unikátnej adresy získaš bonusové body za každého kto sa cez tvoju adresu prihlási do súťaže. Adresu môžeš zdieľať na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom emailu (nie SPAM!). Preto neváhaj, zdieľaj a získaj bonusové body!


Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 30.04.2017, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciou náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 03.04.2017 do 30.04.2017

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.