Súťaž o slúchadlá JBL Endurance Dive

JBL Endurance Dive Black

Nikdy neublížia. Nikdy nevypadnú.

Keď sa vaše rutinné cvičenia odohrávajú vo vode ako aj mimo nej, slúchadlá JBL Endurance DIVE sú postavené tak, aby s vami držali krok. So zárukou, že vám nikdy neublížia ani nevypadnú, posilňujú slúchadlá DIVE váš tréning s vodotesnosťou triedy IPX7. Ich elegantný dizajn technológie PowerHookTM sa zapína automaticky vtedy, keď posuniete slúchadlá za ucho, zatiaľ čo bezpečný bezdrôtový nákrčný pás zostáva na svojom mieste.

Nechajte svoje zariadenie doma, nakoľko ho nepotrebujete, lebo DIVE majú vstavaný MP3 prehrávaču s kapacitou 1 GB pamäti až pre 200 hudobných skladieb ku ktorým máte prístup pomocou dotykových ovládacích prvkov na slúchadlách. A s 8 hodinami výdrže batérie, sú slúchadlá DIVE pripravené vyraziť s vami do bazéna, na trať, do telocvične a to v priebehu jedného dňa.

Súťaž o slúchadlá JBL Endurance Dive

Súťaž o slúchadlá JBL Endurance Dive
ilustračné foto:  touchit.sk

Súťaž o slúchadlá JBL Endurance Dive

[the_ad id=“84646″]

Vyriešte našu krížovku a vyhrajte slúchadlá JBL Endurance Dive. Znenie tajničky vyplňte vo formulári. Súťaž prebieha do 14. 4. 2019

Koniec súťaže: 14.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.