Súťaž o slúchadlá Huawei FreeBuds 4i

Tiež si nedokážete predstaviť odchod z domu bez počúvania obľúbenej hudby, ktorá udáva rytmus vášho dňa? Ideálnou voľbou sú bezdrôtové slúchadlá, avšak nie hocijaké – dôležité je, aby umožnili vychutnávať si obľúbené skladby, podcasty či audioknihy po celý deň. Presne na to je určená novinka Huawei FreeBuds 4i, ktorú môžete teraz vyhrať v našej súťaži.

Súťaž o slúchadlá Huawei FreeBuds 4i

ilustračné foto:  bratislavaden.sk

Text organizátora súťaže:

Systém priestorového zvuku slúchadiel FreeBuds 4i vám umožní dokonalé sústredenie. Vďaka novým mikrofónom a senzorom budete uprostred diania zakaždým, keď si slúchadlá nasadíte. Nové FreeBuds 4i sú navyše vybavené špeciálnou funkciou aktívneho potlačenia okolitého hluku (ANC), ktorú majú ako jediný model vo svojej kategórii.

To znamená, že jediným stlačením sa môžete úplne izolovať od okolitého sveta a sústrediť sa iba na zvuk, ktorý vás zaujíma – či už je to obľúbený song alebo telefonický hovor s najlepšou kamarátkou.

 

Koniec súťaže: 02. 05. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.