Súťaž o slúchadlá Creative SXFI Air

Nie je potrebné byť audiofilom na to, aby si si vedel užiť kvalitnú reprodukciu zvuku zo svojich slúchadiel. Práve také sú nové slúchadlá Creative SXFI AIR, ktoré sa dokonale prispôsobia tvojim ušiam. Ak sa povie, že slúchadlá sa ti dokonale prispôsobia, väčšinou sa tým myslí, že ich náušníky sú tvorené z pamäťovej peny, ktorá sa tvaruje podľa toho, aký tvar majú tvoje uši. Creative však v tomto smere ide ešte ďalej. V slúchadlách Creative SXFI AIR sa totiž neprispôsobuje len samotná pena, ale priamo zvuk, ktorý počúvaš.

Súťaž o slúchadlá Creative SXFI Air

Súťaž o slúchadlá Creative SXFI Air, ktoré sa ti dokonale prispôsobia
ilustračné foto:  techbox.sk

Súťaž o slúchadlá Creative SXFI Air

Je teda jedno, či budete počúvať obľúbenú skladbu, alebo práve hrať nejakú hru, či sledovať napínavý film. Slúchadlá vám ponúknu vernú reprodukciu a pocit priestorového zvuku. Ich hlavnou výhodou je teda okrem personalizovaného hudobného zážitku aj univerzálnosť použitia.

Ak si teda aj ty chceš užiť zvuk, ktorý ťa dostane, neváhaj sa zapojiť do našej súťaže. Stačí totiž ak správne odpovieš na dvojicu otázok a úplne nové slúchadlá Creative SXFI AIR môžu byť práve tvoje. Správne odpovede pritom hľadaj priamo na stránkach spoločnosti Creative, alebo v našom článku k predstaveniu týchto slúchadiel.

Koniec súťaže:  14.09.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.