Súťaž o sladké minipalacinky Smajlík

Ak si chcete zlepšiť náladu, majte jeden sladký úsmev stále poruke! Minipalacinky Smajlík si vás získajú už na prvý pohľad a ešte viac po prvom zahryznutí. V lahodnom palacinkovom tele sa skrýva čokoládové, jahodové alebo višňové jadro, ktoré sa ľahko rozplýva na jazyku.

Smajlík je originálny slovenský výrobok, vyrábaný z kvalitných surovín, s minimálnym využitím konzervačných látok a s bohatou chuťou – jahodová náplň obsahuje až 40 % jahôd a višňová 28 % skutočných višní. No uznajte, dá sa vôbec takémuto úsmevu odolať? Smajlík vám pripomenie, že je čas na úsmev!

Súťaž o sladké minipalacinky Smajlík

ilustračné foto: pravda.sk

Súťaž o minipalacinky Smajlík

Pre každého, kto by chcel ochutnať minipalacinky Smajlík je tu súťaž. Odpovedzte správne na súťažnú otázku do 10.5.2015 a traja šťastlivci si budú môcť pochutnať na sladkých minipalacinkách.

[button-red url=“http://zena.pravda.sk/sutaz/256-sutaz-o-sladke-minipalacinky-smajlik/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.