Súťaž o skvelý bezrámčekový smartfón Vernee X

V spolupráci s našim partnerom, internetovým obchodom Verneemobile, sme si pripravili pre našich čitateľov súťaž o skvelú cenu – smartfón s bezrámikovým dizajnom a 6“ Full HD IPS displejom – Vernee X s výkonným procesorom a 6GB RAM. Vyhrať smartfón je veľmi jednoduché, stačí sa zapojiť a mať šťastie.
Už je to tu opäť, je tu naša, tentoraz šesťtýždňovú súťaž! Je čas opäť zasúťažiť si a skúsiť šťastie vyhrať vecné ceny! DigitalPortal.sk publikuje pravidelne množstvo kvalitných recenzií, články z oblastí trendy, reportáže aj návody. Stále je čo zlepšovať a nových redaktorov stále hľadáme (info tu). Tešíme sa tiež priazni čitateľov, denne máme 60000 zobrazení stránok, pričom za mesiac ide o 1860000 zobrazení stránok (tzv. pageviews).

Súťaž o skvelý bezrámčekový smartfón Vernee X

Súťaž o skvelý bezrámčekový smartfón Vernee X
ilustračné foto:  digitalportal.sk

Súťaž o skvelý bezrámčekový smartfón Vernee X

Ako sa dá zvýšiť šanca na výhru?
Je to jednoduché, stačí sa pridať medzi fanúšikov na facebooku, dať „like“ a zdieľať článok. Nie je to podmienka, avšak v prípade losovania budeme týchto súťažiacich v súťaži počítať viackrát, čo zvyšuje ich šancu na výhru. Dôležitým faktom je, že aktivity na Facebooku len zvyšujú šancu vyhrať – zapojiť sa do súťaže cez formulár je nutné; bez nej nemôžete súťažiť.

Štart a koniec súťaže: 16.04.2018 – 27.05.2017 (23:59 h), trvanie 6 týždňov

27.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.