Súťaž o skvelú Maxi Vláčikodráhu Woody

Aj vaše deti patria medzi tvorivé živly a radi sa hrajú a prevteľujú do rôznych úloh? Vyhrajte s DETI.SK skvelú drevenú maxi vláčikodráhu, ktorá poskytne každému z nich veľa možností k hre. Okrem koľají a vlakov sa vaša ratolesť môže tešiť na množstvo doplnkov, ktoré vdýchnu život aj priestoru okolo koľajiska. Medzi ne patria stromy, domčeky, autá, postavičky a dopravné značky. Vláčiky potom pri svojej ceste budú zdolávať prevýšenie, most aj prejazd. Táto krásna sada je určená pre deti od 3 rokov.

Súťaž o skvelú Maxi Vláčikodráhu Woody

Súťaž o skvelú Maxi Vláčikodráhu Woody
ilustračné foto:  deti.sk

Súťaž o skvelú Maxi Vláčikodráhu Woody

[the_ad id=“84646″]

Stavba Vláčikodráha patrí medzi obľúbené detské hry, do ktorých sa radi zapájajú aj rodičia a tak neostanete pre detskej hre z kola von. Deti si pri hre užijú skvelú zábavu a vy s nimi. Zdokonalia si svoju zručnosť, logické uvažovanie a predstavivosť. Vláčikodráhy Woody sa vyznačujú vysoko kvalitným spracovaním a premyslenými hernými princípmi.

Koniec súťaže: 04.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.